O nás – Jazykové škole Angloville

O nás – Jazykové škole Angloville

Angloville je českou značkou s mezinárodními ambicemi. Jazykové školy Angloville vedou kurzy také na území Polska, Maďarska, Slovenska, Irska, Anglie a Rumunska. První programy „Anglická vesnička” se konaly na začátku roku 2011 v okolí Varšavy. V současnosti každý rok pomáháme překonat jazykové bariéry stovkám zákazníků z různých zemí, mj.: z Polska, Německa, Čech, Maďarska, Španělska, Běloruska a Slovenska. Spolupracujeme s uznávanými mezinárodními společnostmi v oblasti jazykového vzdělávání a taktéž s řadou institucí vzdělávajících učitele v USA, Velké Británií a Irsku.

Jazyková škola Angloville má stále sídlo v Praze a pořádá kurzy anglického jazyka pro individuální i firemní zákazníky.

PROČ TO DĚLÁME?

Angloville nepovažujeme za tradiční jazykovou školu. Jako první v České republice jsme uspořádali pobytové kurzy typu „Anglická vesnička” s rodilými mluvčími, protože jsme přesvědčeni o tom, že můžeme pomoci účastníkům naších kurzů překonat jazykové bariéry v angličtině. Víme, že za 6-7 dní úplného „ponoření se do jazyka” mohou naši účastníci začít hovořit anglicky.

Angloville: Rodilí mluvčí - příklady profilů

 • Lucy Fox
  Diplomovaná učitelka angličtiny, Anglie
  Učila angličtinu na britské střední škole a letních jazykových školách v Austrálii a Anglii. Svou profesní budoucnost spojuje s vyučováním angličtiny. Má ráda cestování, do skupin Angloville vnesla spoustu pozitivní energie.
 • Peter Hall
  Vedoucí zdravotnických služeb NHS, Anglie
  S britským zdravotnictvím je spojen od svých 16 let. Dříve 13 let pracoval jako daňový poradce. Během programu působí jako poradce pro ty, kdo jeví zájem o medicínu nebo oblast účetnictví a daní.
 • Maxime Audet
  Učitel cizích jazyků, Kanada
  Neoficiální „velvyslanec Kanady“ v programu Angloville. Učí angličtinu a francouzštinu v Kanadě. Během programu se jeho vyprávění z cest po Portoriku, Kubě, Mexiku a Ekvádoru stala pověstná.
 • Jody Barnes
  Studentka moderního umění, Austrálie
  Vyrůstala v západní části Austrálie, od dětství se zajímala o tanec a moderní umění. Navštěvovala speciální taneční školu, cestovala spolu se svou skupinou a vystupovala v několika zemích.
 • Nina Gerrard
  Vysokoškolská administrátorka, Anglie
  Pracuje pro University of Central Lancashire v Anglii. Zabývá se záležitostmi spojenými mj. s náborem na univerzitu – během programu vášnivě vyprávěla o vzdělávacím systému ve Velké Británii.

Angloville junior: Rodilí mluvčí - příklady profilů

 • Kerry Campion
  Studentka Queen's University, Belfast, Severní Irsko
  Irka studující politologii v Belfastu. Pracuje v Poradenském centru pro studenty, kde radí studentům ohledně studia, financování a kariérní dráhy. Zajímá ji literatura a témata související s lidskými právy. V budoucnosti by ráda pracovala pro Evropskou komisi v Bruselu.
 • Gabriella Nizam
  Studentka University of Bristol, Velká Británie
  V současné době studuje environmentální inženýrství v Bristolu. Zastupovala svou univerzitu na konferenci Model Spojených národů v Kataru. Aktivně se zapojuje do charitativní činnosti zaměřené na pomoc dětem se zdravotním postižením.
 • Robyn Kirwan
  Studentka, University of Sheffield, Anglie
  Na univerzitě studuje současné jazyky (francouzštinu, španělštinu, portugalštinu) – a tak chápe výzvy, kterým čelí mladí lidé, když se učí anglicky. V současné době působí jako mentorka pro mladší studenty ve speciálním univerzitním programu. Pravidelně hraje divadlo.
 • Serena Sacco
  Učitelka hudby, USA
  Vyrůstala w Illinois. V současné době certifikovaná učitelka hudby, pracuje se sbory a orchestry. Miluje zvířata – společensky aktivní v projektech zaměřených na pomoc zvířatům. Velmi kreativní osoba.
 • Joseph Pacheco
  Absolvent George Washington University, USA
  Po ukončení studia na Washington University dále studuje na University of Haifa v Izraeli. Podílel se na vykopávkách v rámci univerzitních aktivit na fakultě archeologie. Zajímá se o historii, plánuje doktorát v oblasti archeologie.
 • Jade Currie
  Studentka University of Edinburgh, Skotsko
  Kvalifikovaná učitelka TEFL, studuje lingvistiku na univerzitě v Edinburghu. Zajímá ji jazyk a dialekty – účastnila se projektu tvorby slovníku skotského dialektu. Reprezentovala svou univerzitu ve fotbalovém týmu.

Členové Angloville týmu

 • Mitch Hume
  Anglicky mluvící koordinátor programů Angloville
  Dokončil bakalářské stadium komunikace na Charles Sturt University v New South Wales v Austrálii. Má 7 let zkušeností v oblasti mediální komunikace z Austrálie. Ve volném čase rád hraje squash, věnuje se horolezectví a pokouší se "předstírat", že umí zpívat karaoke.
 • Ross King
  Anglicky mluvící koordinátor programů Angloville
  Absolvent studia hudby na univerzitě Stevenson College Edinburgh ve Velké Británii, má několikaleté zkušenosti se zákaznickým servisem. Ve volném čase má rád hudbu, sport, cestování a psaní vlastních textů.
 • Ján Kadela
  Spoluzakladatel Angloville a Ředitel společnosti v ČR a SR
  Absolvent programu Mezinárodního řízení na prestižní univerzitě King’s College v Londýně a Vysoké školy ekonomické v Praze. Několikaleté zkušenosti nabyl v předních mezinárodních společnostech, kde působil v oblasti obchodu a financí více než 12 let. Zajímá se o sport, cestování, osobnostní rozvoj, psychologii a inovace v technologických startupech.
 • Alex Horvath
  Spoluzakladatel Angloville
  Absolvent programu MBA na Northwestern University v Chicagu. V minulostil více než 8 let působil v oblasti mezinárodního poradenství (mj. pro MasterCard) v 10 zemích v Evropě, Asii a USA. V Angloville pomáhá s podnikatelským a mezinárodním rozvojem. Zajímá se o vodní polo, fotografování a hru na violoncello.
Kontakt:

info@angloville.cz

Angloville Česká republika a Slovensko, spol. s r.o.

C 252596 vedená u Městského soudu v Praze

Tyršovo nám. 1733

252 63 Roztoky

IČO: 04720741